Trojkolky

Pomoc pri výbere
Pomoc pri výbere

Pomoc pri nakupovaní: Trojkolka

Detské trojkolky sú skutočné jolly-joker vozidlá, pretože rastú s dieťaťom a môžete s nimi veľmi dobre jazdiť v meste. Trojkolka je dobrou voľbou pre deti, pretože ju veľmi radi používajú deti a aj váš život bude ľahší.

Detské trojkolky

Detské trojkolky sú veľmi dobre použiteľné vozidlá. Trojkolka je veľmi dobrá voľba, ak idete nakupovať do neďalekého samoobsluhy alebo sa chcete len prejsť na detské ihrisko. Pre každého rodiča je známka situácia, kedy dieťa s veľkým nadšením jazdí na svojej motorke, sotva ho dobehnete, no príde chvíľa, kedy sa dieťa unaví a pre rodiča prichádza čas vláčenia. V jednej ruke dieťa, v druhej motorka a v horšom prípade vám visí 1-2 nákupné tašky.

Trojkolky s tlačnou pákou sú veľmi dobré, pretože ak sa dieťa unaví, môže sedieť na sedadle a vy ho môžete pohodlne tlačiť. Na trojkolku s tlačnou pákou môžete zavesiť svoje balíky, takže nemusíte vláčiť ďalšie tašky. Okrem toho trojkolky, ktoré ovláda rodič je možno aj riadiť, vďaka čomu sa na nich jazdí skutočne ľahko.

Trojkolky so sklopnou opierkou chrbta môžu využívať aj menšie deti. Ako naznačuje samotný názov, operadlo týchto detských trojkoliek sa dá ľubovoľne sklopiť, takže v ňom môžu pohodlne cestovať aj najmenší

Najlepšie trojkolky sú malé skladacie trojkolky. Ľahšie sa skladajú a môžete si ich vziať so sebou aj na dovolenku.

Trojkolka SmarTrike

Ak hľadáte najlepšiu trojkolku, mali by ste siahnuť po trojkolkách smarTrike. Tieto multifunkčné trojkolky sú skutočne všestranné: sú k dispozícii vo všetkých verziách, od trojkolky 3v1 až po trojkolku 6v1.

Tieto trojkolky smarTrike sprevádzajú dieťa počas vývoja. Dajú sa prestaviť tak, aby vyhovovali aktuálnemu veku dieťaťa. Trojkolky 6v1 je možné používať od veku 6 mesiacov do veku 3 rokov.

Detské trojkolky sú vybavené bezpečnostnými pásmi, takže sa nemusíte obávať, že vaše dieťa vypadne.