Tehotenské sukne

Pomoc pri výbere
Pomoc pri výbere

Pomoc pri nakupovaní: Tehotenská sukňa

Nastalo obdobie veľkých horúčav a vás už nudia tehotenské krátke nohavice? Žiadny problém, pretože si môžete vyberať z rôznych tehotenských sukní. Tehotenské sukne sú veľmi pohodlné, dá sa v nich cestovať oveľa voľnejšie ako v akýchkoľvek nohaviciach.

Navrhovanie tehotenskej sukne

Pri navrhovaní tehotenskej sukne výrobcovia samozrejme zohľadňujú aj veľkosť rastúceho bruška. V praxi to znamená, že horná časť tehotenskej sukne, záhybová časť nemá obvyklé vypracovanie. Elastický materiál na vrchnej časti zaručuje, že tehotenská sukňa je bude pre vás vždy dostatočne pohodlná. Gumené lemovanie a spomínaná elastická textília zaručujú, že vás nebude tehotenská sukňa tlačiť na brušku.

Štýly tehotenských sukní

Existuje niekoľko štýlov tehotenských sukní, z ktorých si môžete vybrať:

  • Tehotenské športové sukne vyrobené z rifľoviny sú obľúbené medzi nastávajúcimi mamičkami. Môžete ich prakticky zladiť s akýmkoľvek topom. Môžete si k sukni obliecť tričko s krátkym rukávom alebo tričko bez rukávov.
  • Tehotenská maxi sukňa: Veľkými obľúbenými sú u žien maxi šaty, maxi sukne. Našťastie je už dostupný tento typ oblečenia aj pre nastávajúce mamičky. Okrem toho, že sú veľmi módne, sú aj pohodlné.
  • Elegantné sukne: A samozrejme medzi športovými rifľovými aj dlhými sukňami sú na výber aj elegantné sukne. Môžete si ich obliecť na akúkoľvek slávnostnú príležitosť.