Stiahnutie produktu z predaja

Február 2021

Vážení zákazníci!

Touto cestou Vás informujeme o stiahnutí niektorých výrobných sérií hrkálok Playgro Clopette Activity Rattle Pink a Clip Clop Activity z predaja.

Spoločnosť a značka Playgro dôveru svojim vlastným výrobkom. Keďže Playgro považuje za svoju najväčšiu zodpovednosť bezpečnosť detí, rozhodla sa dobrovoľne odvolať konkrétne výrobné série nasledujúcich výrobkov. Čo sa týka dizajnu, kvality aj hodnoty disponuje spoločnosť Playgro s tridsaťročnými skúsenosťami v oblasti vývoja hračiek pre bábätká, preto si uvedomuje dôležitosť týchto kritérii pre rodičov.

Napriek tomu, že tieto výrobky plne vyhovovali príslušnej globálnej bezpečnostnej norme, výrobca nie je presvedčený, že niektoré časti hračky zo série spĺňajú aj štandardy kvality a očakávania spoločnosti Playgro, najmä z hľadiska životnosti, a preto považuje za vhodné stiahnuť niektoré výrobné série z obehu.

Stiahnutie sa vzťahuje na nasledujúce produkty:

  • 0101145 - hrkálka Clip Clop Activity (farba: modrá) – Sériové číslo (Batch#): 009704 a 010090
  • 0183033 - hrkálka  Clopette Activity (farba: ružová) – Sériové číslo (Batch#): 009986 a 010090

Krajina pôvodu: Čína (Made in China)

NEvzťahuje sa na výrobky vyrobené v Bangladéši, ani na výrobky s inými sériovými číslami!

Stiahnutie sa vzťahuje iba na nasledujúce výrobky:
- výrobok je vyrobený v Číne,
- výrobok má vyššie uvedené sériové čísla,
- výrobok zakúpený v období od 15. novembra do 24. februára 2021.

Sériové číslo a krajinu pôvodu zakúpeného výrobku nájdete na našitom štítku (sew in label) na pravej strane produktu:

  

Krajina pôvodu sa nachádza tu na štítku. Stiahnutie sa vzťahuje iba na výrobky vyrobené v Číne, nie na výrobky vyrobené v Bangladéši!

  

Sériové číslo (Batch#) nájdete na štítku:

Viac informácií:
Značka: Playgro
Model: Clopette Activity Rattle Pink a Toy Box Clip Clop Activity Rattle
Prevedenie: Hrkálka
Kód výrobku: 302880, 231842
ID modelu: 116326, 85293

Ak ste si zakúpili tento produkt, vráťte ho spolu s dokladom o kúpe do našej bratislavskeje predajne, kde vám bude vrátená kúpna cenu.

Za pochopenie ďakujeme!

 


Január 2021

Vážení zákazníci!

Touto cestou Vás informujeme o úradnom stiahnutí nasledujúceho produktu z predaja - zvlhčovač vzduchu s výrobným číslom BAYBY BBH 8000.

Výrobok bol skontrolovaný Odborom dohľadu nad trhom Ministerstva inovácií a technológií na ochranu spotrebiteľa. Na základe posudzovania rizika predstavuje použitie výrobku pre spotrebiteľov vážne riziko. Znalecký posudok č. FPIF/10307-1/2021-ITM Odboru dohľadu nad trhom určil, že ultrazvukový zvlhčovač značky Bayby s identifikačnou značkou produktu BBH 8000, označený na obale ako „Air humidifier s nesprávnym spôsobom označenia CE (riziko vzniku plesne a úrazu elektrickým prúdom), nespĺňa základné podmienky pre uvedenie na trh a distribúciu.

Ak ste si zakúpili tento produkt, vráťte ho spolu s dokladom o kúpe do našej bratislavskeje predajne, kde vám bude vrátená kúpna cenu.

Ďalšie informácie:

Značka: Bayby
Model: BBH 8000
Kód výrobku: 392868
ID modelu: 152966

Za pochopenie ďakujeme!