Tehotenské šaty

Pomoc pri výbere
Pomoc pri výbere

Pomoc pri nakupovaní: Tehotenské šaty

Počas veterných jarných dňoch, ale najmä vysokých letných horúčav sú tehotenské šaty najpohodlnejším odevom.

Výhody tehotenských šiat

Brendon disponuje so skutočne širokým výberom tehotenského oblečenia. Okrem elegantnejších kúskov, ktoré sa dajú obliecť dokonca aj na svadbu, nájdeš aj obyčajné kúsky na každodenné nosenie.

Čím je tehotenské oblečenie výnimočné? Najväčšou výhodou tehotenského oblečenia je, že je pohodlné. Pohodlie na jednej strane zabezpečuje priedušný materiál a na druhej strane samotné prevedenie.

Tehotenské šaty sú navrhnuté tak, aby netlačili bruško mamičky a poskytujú miesto pre rastúce bruško. Tehotenské šaty sú väčšinou uviazané nad bruškom, takže zabezpečujú potrebnú priedušnosť a netlačia.

Na výber je veľa rôznych verzií:

  •  tehotenské šaty na ramienka
  •  tehotenské šaty s krátkym rukávom
  •  tehotenské šaty s dlhým rukávom
  •  tehotenské maxi šaty

Niektoré typy tehotenského oblečenia sú ideálne aj na dojčenie. Veľkou výhodou je, že sa dajú používať nielen počas tehotenstva, ale aj po príchode bábätka. Tehotenské šaty na dojčenie sú navrhnuté tak, aby ste mali ľahký prístup k prsiam počas dojčenia.

Keď v obchode s tehotenským oblečením rozmýšľate nad výberom veľkosti, vyberte si takú, ktorú môžete nosiť čo najdlhšie aj po pôrode. Určite si vyberte veľkosť, ktorá bude dobrá, aj keď bude vaše bruško o pár týždňov väčšie.