Richter

NOVÉ TOPÁNKY, ČIŽMY A SANDÁLE RICHTER - JESEŇ-ZIMA 2021

PRE BEZPEČNÉ KROKY

Je pravdou, že ich malé deti rýchlo vyrastú, ale účinok dobrej detskej obuvi bude trvať po celý život! Rakúska značka Richter už desaťročia vyrába topánky špeciálne na mieru potrebám neposedných detí. Obuv Richter je vysoko kvalitná a odolná vďaka flexibilnej podrážke a koženému zvršku. Pozrite si novú jesennú kolekciu a vyberte si z našej ponuke roztomilé kúsky vhodné na každodenné nosenie, jesenné prechádzky, skákanie v kalužiach či snehu.

 
TOPÁNKY

Detské nožičky sú ešte jemnejšie, pružnejšie počas prvých 5 - 6 rokov a šľachy sú oveľa voľnejšie ako u dospelých. Starostlivo navrhnuté topánky značky Richter poskytujú prirodzenú flexibilitu pri chôdzi a ich zvršky správne držia členky!

 

 

 
Vďaka nepremokavosti sú topánky Texes perfektnou voľbou na jeseň, prechodné obdobie, kedy ešte nemusíte bojovať s mínusmi, iba dažďom a vlhkosťou.

 
ČIŽMY A SNEHULE

Tieto polstrované, nepremokavé, mimoriadne priedušné čižmy poskytujú malému nositeľovi vysoký komfort a umožňujú im objavovať zimné zážitky s teplými a suchými nožičkami. Čižmy sú už u nás dostupné teraz, pred sezónou, ale blížiacou sa zimou budeme našu ponuku neustále rozširovať. 
SANDÁLE

Do jaslí a škôlky sú mimoriadne dôležité pohodlné sandále v každom ročnom období!

Ak si nechcete nechať ujsť najnovšie kolekcie a trendy, prihláste sa na odber nášho newslettera!

Image obrázky na našej stránke sú len ilustračné. Produkty, ktoré sú aktuálne k dispozícii na zakúpenie, nájdete v nižšie uvedenom zozname produktov. Skladové zásoby nášho eshopu a predajne sa môže líšiť, naša ponuka sa neustále mení.