Richter

NOVÉ TOPÁNKY, ČIŽMY A SANDÁLE RICHTER - PONUKA JESEŇ-ZIMA 2020

 

Nôžka, nôžka maličká,
ROZBEHNE SA DO SVETA!

Len pred chvíľou sa narodilo a už dupká, chodí, uteká? Pre pohodlné a bezpečné kroky môžete urobiť najviac s výberom kvalitnej obuvi. U nás je už dostupná najnovšia kolekcia detských topánočiek jeseň-zima od Richter, v ktorej nájdete vhodné kúsky na každodenné pouličné nosenie, jesenné prechádzky, skákanie v mlákach a snehu.

 
TOPÁNKY Detské

nožičky sú ešte jemnejšie, pružnejšie počas prvých 5 - 6 rokov a šľachy sú oveľa voľnejšie ako u dospelých. Starostlivo navrhnuté topánky značky Richter poskytujú prirodzenú flexibilitu pri chôdzi a ich zvršky správne držia členky!

 

 

Vďaka nepremokavosti sú topánky Texes perfektnou voľbou na jeseň, prechodné obdobie, kedy ešte nemusíte bojovať s mínusmi, iba dažďom a vlhkosťou.

 
ČIŽMY A SNEHULE

Tieto polstrované, nepremokavé, mimoriadne priedušné čižmy poskytujú malému nositeľovi vysoký komfort a umožňujú im objavovať zimné zážitky s teplými a suchými nožičkami. Čižmy sú už u nás dostupné teraz, pred sezónou, ale blížiacou sa zimou budeme našu ponuku neustále rozširovať.

 
SANDÁLE

Do jaslí a škôlky sú mimoriadne dôležité pohodlné sandále v každom ročnom období!

Image obrázky na našej stránke sú len ilustračné. Produkty, ktoré sú aktuálne k dispozícii na zakúpenie, nájdete v nižšie uvedenom zozname produktov.
Skladové zásoby nášho eshopu a predajne sa môže líšiť, naša ponuka sa neustále mení.