Popin

ako jeden z najväčších svetových výrobcov látkových plienok kombinuje už viac ako desať rokov skúsenosti mamičiek so zero waste a úplne novými možnosťami pre ekologickú starostlivosť o dieťa. Vďaka tomu sa zrodili zaslúžene populárne plienky Pop-In. Nie je prehnané tvrdiť, že sa na výrobných linkách Pop-In začali množiť moderné textilné plienky a dnes už takmer neexistuje rodina, ktorá používa prateľné plienky a nemá v zásobách aspoň jednu plienku Pop-In. Prečo?

- Ich výrobky boli navrhnuté tak, aby boli čo najpohodlnejšie, s maximálnou opatrnosťou, prihliadnutím na spätnú väzbu zákazníkov a zapojenie matiek.

- Celý výrobný proces sa vykonáva v súlade s najvyššími etickými štandardmi. Pre Pop-In je bezpečnosť a spokojnosť zamestnancov rovnako dôležitá ako spokojnosť zákazníkov.

- Spoločnosť sa z času na čas zúčastňuje charitatívnych kampaní, prostredníctvom ktorých sa ich zákazníci rozhodujú nielen chrániť Zem pred odpadom z plienok, ale aj podporovať prácu rôznych organizácií. Spoločnosť Pop-In sa zaviazala k najväčším environmentálnym cieľom a problémom v týchto kampaniach. Okrem toho sa plienky pravidelne darujú deťom s ťažkými osudmi, a taktiež neustále spolupracujú s organizáciami, ktoré pomáhajú predčasne narodeným deťom. Zdieľanie úspechu a pomoc tým, ktorí to potrebujú, je neoddeliteľnou súčasťou filozofie spoločnosti.

- Od roku 2020 sa vďaka úplne novým možnostiam výroby budú plienky vyrábať aj z recyklovaných materiálov, čím nielenže znížia množstvo ťažko rozložiteľného odpadu, ale poskytnú novú podobu existujúcemu plastovému odpadu, čím sa zvyšuje ich životnosť.
Pop-In sa zaviazal k zodpovednosti, filozofii, ktorá sa snaží rozšíriť do celého sveta. Nákupom ich výrobkov tiež urobíte krok k ochrane planéty a k tomu, aby sme vytvorili spoločnosť, v ktorej sa bude všetkým lepšie žiť.