Tehotenské nohavice

Pomoc pri výbere
Pomoc pri výbere

Pomoc pri nakupovaní: Tehotenské nohavice

Tehotenstvo je pravdepodobne najväčším požehnaním v živote ženy. Dieťa rastie - rovnako ako bruško.

Nohavice sú preto stále tesnejšie. Až kým nenastane počas tehotenstva bod, kedy sú staré nohavice zrazu doslova nepríjemné. Vtedy je čas na tehotenské nohavice. Hneď ako si vyskúšate svoje prvé tehotenské nohavice, okamžite sa budete cítiť pohodlne. A nemáte ani potuchy, aké kvalitatívne zmeny prinesú do vášho života!

Výhody tehotenských nohavíc

Klasické nohavice nedokážu nasledovať tvar bruška a vždy vás niekedy tlačia nebudú nikdy také pohodlné ako nohavice špeciálne navrhnuté pre tehotné ženy. Tehotenské nohavice sú navrhnuté tak, aby netlačili bruško mamičky: na prednej strane nohavíc je záhyb nižší ako v tradičných nohaviciach a je k nemu pripevnená veľmi elastická gumová páska. Elastický pás tehotenských nohavíc zaručuje pohodlné nosenie počas 9 mesiacov. Sleduje rast bruška, nikdy nie sú príliš tesné a nemusíte sa obávať ani toho, že vám budú padať.

Správne vybrané tehotenské nohavice vás budú sprevádzať počas celého tehotenstva!

Našťastie si už dnes nemusíte vyberať medzi štýlom a pohodlím. Máme mimoriadne širokú ponuku tehotenských nohavíc, ktoré sú nielen pohodlné a zároveň aj štýlové. Hlavným favoritom sú vďaka športového prevedeniu džínsové tehotenské nohavice. Ale v ponuke je aj množstvo plátené tehotenské nohavice alebo joggingy. Je na vás, či chcete elegantnejší, bohémsky alebo športovejší typ. V ponuke Brendon si určite nájdete tehotenské nohavice, ktoré vám vyhovujú.