Tehotenské nočné košele

Pomoc pri výbere
Pomoc pri výbere

Pomoc pri nakupovaní: Tehotenské nočné košele

Spánok je kritickým bodom tehotenstva. Blížiacim sa termínom pôrodu bude čoraz ťažšie dosiahnuť spánok. Prehadzujete sa z jednej strany na druhú, neviete nájsť pohodlnú polohu. Hoci sa snažíte o zmenu polohy spánku, ani jedna poloha nie je tá správna. Čo môže pomôcť? Najzákladnejšia vec, ktorá vám môže pomôcť dosiahnuť kvalitný spánok je správna tehotenská nočná košeľa.


Tehotenské nočné košele

Keď už máte za sebou niekoľko prebdených nocí začnete hľadať rôzne riešenia na dosiahnutie čo najpokojnejšieho spánku. Mnoho mamičiek používa vankúše alebo rôzne prírodné prípravky na skvalitnenie spánku. Ale ľahko sa môže stať, že si nespomeniete na najjednoduchšiu vec, ktorú môžete zmeniť. A to je tehotenská nočná košeľa.

Tehotenská nočná košieľka sa veľmi pohodlne nosí nielen v noci, ale aj cez deň. Je taká pohodlná, že si zrazu všimnete, že ju po prebudení používate ako domáci odev.

Prečo je tehotenská nočná košeľa taká pohodlná? Pretože je veľmi ľahká a poskytuje dokonalú priedušnosť. Nie je úzka, takže sa nemusíte báť, že niekde bude pritesná alebo vás bude nebodaj tlačiť. V tehotenskej nočnej košeli môžete spať oveľa pohodlnejšie, ako v klasickom pyžame. V skutočnosti môžeme povedať, že je nočná košeľa najpohodlnejšia verzia medzi tehotenskými pyžamami, pretože nemusíte počítať ani s driekovou časťou pyžamových nohavíc.

Počas letných horúčav sa určite oplatí investovať do tehotenskej nočnej košele, pretože je v nej môžete oveľa ľahšie znášať veľké horúčavy.


Tehotenská nočná košeľa je zároveň aj nočná košeľa na dojčenie

Tehotenské nočné košele sa tiež osvedčia ako dobrá voľba, keď nastane čas na dojčenie. Tieto tehotenské nočné košele sú navrhnuté pri prsiach tak, aby sa v nich dalo aj dojčiť. Vaše prsia budú na dosah bábätka takmer jediným pohybom, takže dojčenie je v nich skutočne pohodlné.