LEGO

LEGO založil v roku 1932 Ole Kirk Kristiansaen v dánskom Billunde. V súčasnosti patrí spoločnosť LEGO medzi najznámejších výrobcov stavebníc na svete. Jej cieľom je inšpirovať a rozvíjať budúcich staviteľov prostredníctvom hračiek. Skupina LEGO vynakladá veľké úsilie na to, aby mala pozitívny vplyv na celú spoločnosť a planétu. LEGO oslovuje všetky vekové skupiny a ponúka bezstarostnú zábavu pre celú rodinu.

 
LEGO DUPLO pre najmenších

Už aj niekoľko LEGO® DUPLO® kociek dokáže našich najmenších alebo škôlkarov inšpirovať k nekonečným možnostiam hry. Rozvíja jemné motorické a sociálne zručnosti a povzbudzuje deti k tomu, aby v malých krokoch dobývali svet.

Hrdinovia LEGO CITY
Ak potrebujeme hrdinu dňa, najlepšie je privolať si k tomu dieťa! LEGO City, vytvorené na základe miest, vozidiel a postáv skutočného sveta, rozvíja v dieťati kreativitu aj stavebné zručnosti.

Kreatívne sady LEGO CLASSIC
Stavanie a všetko, čo za tým nasleduje! Pomôžte deťom rozvíjať svoju kreativitu pomocou súprav LEGO® Classic! LEGO CLASSIC im prináša možnosti objavovať, stavať a vytvárať si svoje vlastné príbehy!

LEGO Disney a Friends
Vítame vás v Heartlake City, kde sa Stephanie, Mia, Olivia, Emma a Andrea už nevedia dočkať stretnutia s vami... Deti tu môžu spoznať postavičky, ktoré sa im podobajú, a naučia sa, že môžu čokoľvek dosiahnuť, ak budú počúvať svoje srdce a budú stáť za svojimi priateľmi. So súpravami LEGO Disney zase môžu postaviť a zahrať si príbehy svojich obľúbených rozprávkových postavičiek.