Lansinoh

Produktovú radu uviedla na trh pred viac ako 35 rokmi dojčiaca matka. V roku 1984 založila svoju spoločnosť, aby ponúkla dojčiacim matkám okrem kozmetických výrobkov dostupných na trhu bezpečnú a efektívnu voľbu na liečbu bolestivých bradaviek, ktoré môžu byť hlavnou prekážkou úspešného dojčenia. Ak sa rozhodnete dojčiť, mali by ste dostať všetku možnú podporu a povzbudenie, aby ste si Vy aj Vaše bábätko mohli užívať všetky výhody dojčenia. Matky a ich potreby berieme vždy vážne. Ponúkame vysoko kvalitné výrobky, ktorým môžete dôverovať. Najlepšou formou výživy bábätka je dojčenie, ktoré tiež zabezpečuje špeciálne puto medzi bábätkom a matkou.


Starostlivosť o bábätko:
Prírodná a organická detská kozmetika.
S pomocou Matky prírody a lásky sme vyrobili tieto kozmetické prípravky pre Vás a Vaše dieťa.

Starostlivosť o prsia, dojčenie:
Dojčenie je pravdepodobne najradostnejšia a nakrajšia činnosť, ktorú môžete okolo bábätka vykonávať. S materským mliekom získava bábätko tú najcennejšiu výživu, ktorú môže poskytnúť iba príroda. Samozrejme, najlepšie je vždy prírodné. Dojčenie má iba výhody! Preto je veľmi dôležité, aby čo najviac bábätiek dostalo tú najlepšiu výživu - materské mlieko, ktoré je nepretržitým „očkovaním“ a základom zdravého telesného a duševného vývoja dieťaťa.

Odsávanie a skladovanie mlieka:
Dojčenie je nádherný a neporovnateľný pocit, hoci si prvé dni a týždne musíte na seba s bábätkom ešte zvyknúť. Odsávanie nikdy však nebude radostná činnosť, akou je samotné dojčenie. Pri odsávaní myslite na to, že vaše mlieko poskytuje najdokonalejšiu výživu pre dieťa. Na bezpečné a nepriepustné skladovanie, prepravu a mrazenie materského mlieka.
Môžete ich pripojiť k odsávačkám mlieka Lansinoh, aby ste mohli mlieko odsať priamo do sáčka na skladovanie materského mlieka!

Kŕmenie:
Detské fľaše Lansinoh sú špeciálne navrhnuté pre dojčatá.
Poskytuje ľahký prechod z dojčenia na detskú fľašu.
Dojčenie sa odporúča počas prvých 6 mesiacov života bábätka!
Pred kŕmením z dojčenskej fľaše počkajte, kým si bábätko osvojí techniku sania.