Geox

GEOX 2021 KOLEKCIA JAR-LETO - detské topánky a sandále

JARNÝ ELÁN

Už sa neviete dočkať pekného počasia, aby mohli tí najmenší opäť šantiť alebo behať v ľahkej, pohodlnej a priedušnej obuvi?! U nás je teraz k dispozícii úplne nová kolekcia jarnej a letnej detskej obuvi Geox, a Vy ju môžete vidieť medzi prvými!

 
TOPÁNKY, PLÁTENKY

Na každodenné nosenie je pre najmenších najvhodnejšie uzavretá obuv. S pribúdajúcim vekom sú dobrou alternatívou aj plátenky. Medzi množstvom rôznych modelov Geox určite nájdete ten, ktorý vám najviac vyhovuje!

 
SANDÁLE, LETNÁ OBUV

V letných horúčavách je vhodný čas na sandále s otvorenou špičkou, ktoré sú dobre vetrané a dokonale držia nohy Vašej ratolesti. A sandále sú perfektnou voľbou na prechodné obdobie a vnútorné použitie v škôlke!

 


 

Vyskúšajte podrážku Geox! Nájdete na nej maličké otvory. Gumová podrážka topánok GEOX BREATHING® zaisťuje prirodzené vetranie malých nožičiek aj v letných horúčavách. Vďaka špeciálnej mikroporéznej membráne vo vnútri však nepustí nič späť.

 Image obrázky na našej stránke sú len ilustračné. Produkty, ktoré sú aktuálne k dispozícii na zakúpenie, nájdete v nižšie uvedenom zozname produktov.
Skladové zásoby nášho eshopu a predajne sa môže líšiť, naša ponuka sa neustále mení.