Geox

NOVÁ KOLEKCIA TOPÁNOK A ČIŽIEM GEOX NA JESEŇ-ZIMU

 

ODOLÁ SKÚŠKE ČASU!

Je tu obdobie dažďov, blata, chladu, ale zatiaľ ste nenašli nové topánky pre svojho malého drobca? V našej ponuke nájdete vhodnú sezonálnu obuv, a preto nemôžu chýbať v našom sortimente obuvi ani topánky a snehule navrhnuté talianskou značkou Geox s inovatívnymi technologickými riešeniami. Vyberte si pre svoje dieťa topánky Geox a nemusíte robiť kompromisy medzi zdravím, maximálnym komfortom a štýlom.


 

TOPÁNKY
Všetky topánky Geox majú perforovanú gumovú podrážku a vo vnútri špeciálnu mikroporéznu membránu, ktorá zaisťuje prirodzené vetranie malých nožičiek a zabraňuje vstupu vlhkosti do vnútra obuvi. Ich nosenie sa teda rovná maximálnemu pohodliu.

 

Topánky Geox vyrobené technológiou Waterproof alebo Amphibiox sú úplne nepremokavé od vrchu po podrážky, takže spolahlivo fungujú aj pri skokoch do mláky!


 

SNEHULE
Priedušná technológia tiež vytvára v topánkach ideálnu mikroklímu, ktorá udržuje maličké nožičky majiteľa v suchu a teple.

Image obrázky na našej stránke sú len ilustračné. Produkty, ktoré sú aktuálne k dispozícii na zakúpenie, nájdete v nižšie uvedenom zozname produktov.
Skladové zásoby nášho eshopu a predajne sa môže líšiť, naša ponuka sa neustále mení.