Geox

NOVÁ KOLEKCIA TOPÁNOK A ČIŽIEM GEOX NA JESEŇ-ZIMU

PRE VEĽKÉ KROKY
MALÝCH NOŽIČIEK

Prvé krôčiky, behanie, skákanie, objavovanie kaluží a zábava na jeseň alebo v zasneženom zimnom počasí? S topánkami a čižmami talianskej značky Geox navrhnutými s inovatívnymi technologickými riešeniami sa dajú aj chladné obdobia prekonať v suchu a pohodlí. Vyberte si pre svoje dieťa topánky z najnovšej kolekcie Geox a nemusíte robiť kompromisy z hľadiska zdravia, maximálneho pohodlia a štýlu.

TOPÁNKY

Všetky topánky Geox majú podrážku z perforovanej gumy a vo vnútri špeciálnu mikroporéznu membránu, ktorá zaisťuje prirodzené vetranie malých nožičiek a zároveň zabraňuje vnikaniu vlhkosti do vnútra obuvi.

TOPÁNKY S PODŠÍVKOU
A SNEHULE

S príchodom zimy je čas na topánky s podšívkou a čižmy. Priedušná technológia vytvára ideálnu mikroklímu v tejto obuvi a udržuje nohy malého majiteľa v suchu a teple.

Topánky Geox vyrobené technológiou Waterproof sú úplne vodotesné od vrchu až po podrážku, takže spoľahlivo fungujú aj pri skákaní do kaluže!

Ak si nechcete nechať ujsť najnovšie kolekcie a trendy, prihláste sa na odber nášho newslettera!

 Image obrázky na našej stránke sú len ilustračné. Produkty, ktoré sú aktuálne k dispozícii na zakúpenie, nájdete v nižšie uvedenom zozname produktov.
Skladové zásoby nášho eshopu a predajne sa môže líšiť, naša ponuka sa neustále mení.