Elektrický detský kočík

Revolučná inteligentná technológia a luxusný dizajn sa stretli v prvom elektrickom detskom kočíku - e-PRIAM od firmy CYBEX. Intuitívny a výnimočne inovatívny detský kočík e-PRIAM sa dá ľahko  tlačiť hore kopcom a dole z kopca, zvládne aj ťažší terén, ako sú kamenisté, piesočnaté a dláždené cesty. Týmto detským kočíkom môžete skúsiť, ako sa stáva ťažké bremeno ľahším, nerovná cesta hladkou, zdanlivo nemožný vzostup možným.

Myslite na vašu budúcnosť, nech plynú všedné dni ľahšie, nech vám ostane viac energie s vaším bábätkom navzájom a na vaše spoločné cesty!

PODPORA CESTY HORE KOPCOM

Nech sa stane  minulosťou boj s kočíkom pri tlačení hore kopcom –e-PRIAM Vám pomôže, keď to budete potrebovať. Po aktivácii systém detského kočíka monitoruje silu tlačenia, pomáha pri tlačení hore kopcom a budete mať taký pocit, akoby ste sa prechádzali po rovnom teréne.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Neváhajte ani pri ťažkom teréne – s detským kočíkom e-PRIAM zvládnete piesočnaté pláže, hrboľaté cesty alebo aj zimné, zasnežené ulice! Ľahšia cesta pre vás, pohodlnejšie cestovanie pre vaše bábätko.

PODPORA CESTY DOLE Z KOPCA

Po ceste z kopca e-PRIAM vníma silu ťahu vyvíjaného na rukoväť, k tomu sa prispôsobuje spomaľovanie kočíka. Takto bez námahy a pohodlne môžete postupovať dole aj vtedy, keď máte v kočíku novorodenca alebo väčšie dieťa.

 

 

MODELY ELEKTRONICKÉHO DETSKÉHO KOČÍKA E-PRIAM      

e-Priam - Rosegolde-Priam - Čierna matnáe-Priam - Chromová s čiernymi detailmie-Priam - Chromová s hnedými  detailmi

 

VÝBER FAREBNÝCH PREVEDENÍ    

Manhattan Grey Premium BlackIndigo BlueFancy PinkTrue RedVýber farebných prevedení

 

 CESTOVNÝ SYSTÉM 4 V 1 

 

S inovovaným cestovným systémom 4 v 1 je detský kočík Priam rovnako pružný a pohodlný partner pri cestovaní. Detský kočík e-PRIAM je kombinovateľný so všetkými doplnkami Cybex Priam dostupnými u nás (vanička, vajíčko). 

 

 

 

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY  

 

Je detský kočík e-PRIAM ťažší ako tradičný PRIAM?
Áno, e-PRIAM je o 2,4 kg ťažší ako tradičný detský kočík PRIAM.

Môžem používať detský kočík e-PRIAM aj bez elektrických podporných funkcií?
Áno. Keď nestlačíte gombík na zapnutie, tak e-PRIAM funguje tak, ako tradičný PRIAM.

Môžem dodatočne rozšíriť svoj detský kočík PRIAM na detský kočík e-PRIAM?
Žiaľ nie, lebo konštrukcia detského kočíka e-PRIAM bola vytvorená a overená výnimočne k tejto inteligentnej technológii.

Ako často treba nabíjať batériu?
Na prevádzkový čas batérie vo veľkej miere vplývajú vonkajšie okolnosti (ako napríklad to, na akom teréne ho používame, vonkajšia teplota, sklon cesty) a zaťaženie (hmotnosť dieťaťa, zaťaženie vaničky). Za ideálnych podmienok (na rovnom, vyrovnanom teréne, kratšími vzostupmi a na niektorých menej vyrovnaných úsekoch, pri teplote 20 stupňov Celzia, pri zaťažení 9-10 kg) batéria vydrží až 45 km dlhú cestu na jedno nabitie. Za ťažších podmienok (na ťažšom teréne, kratšími vzostupmi a viacerými nevyrovnanými úsekmi, pri teplote 10-20 stupňov Celzia, pri zaťažení 15 kg) je prevádzkový čas batérie približne 20 km. Pri extrémnych podmienkách (na členitom teréne, s veľmi dlhými a strmými kopcami a väčšinou s nerovnými úsekmi, pri  vonkajšej teplote pod 10 stupňov Celzia, pri zaťažení 25 kg) akumulátor vydrží približne do vzdialenosti 8 km. Spomínané prevádzkové časy sú odhady. Skutočné hodnoty sa môžu líšiť od používania, vonkajších vplyvov a stavu batérie. Kapacita lítium-iónovej batérie detského kočíka e-PRIAM sa znižuje postupom veku a počas používania. To môže vplývať na prevádzkový čas batérie. Preto za hore uvedené odhadované hodnoty výrobca nezodpovedá.

Ako viem nabíjať batériu?
Batéria e-PRIAM-u je nabíjateľná dvomi spôsobmi: bezprostredne ho môžete pripojiť pomocou nabíjacieho kábla tvoriaceho príslušenstvo k sieťovej zásuvke alebo k nabíjaniu môžete odstrániť batériu zo zadnej osi detského kočíka. Nikdy nemožno nechať bez dozoru e-PRIAM počas nabíjania!

Ako dlho trvá nabíjanie batérie?
Doba nabíjania je približne 6 hodín.

Aká môže byť maximálna rýchlosť  e-PRIAM pri používaní elektrického podporného systému?
Pomocou podporného systému možno tlačiť detský kočík až s rýchlosťou 6 km/h. Pri vyššej rýchlosti sa podporný systém vypne. To má  bezpečnostné a regulačné dôvody.

Je potrebné nabíjať akumulátor pred prvým použitím detského kočíka e-PRIAM?
Áno. Batériu treba nabíjať dovtedy, kým sa nerozsvieti  zelená kontrolka. Doba nabíjania závisí to od úrovne nabitia batérie, ale môže to byť až 6 hodín.

Môžem zobrať do lietadla detský kočík e-PRIAM?
U viacerých leteckých spoločností je možný prevoz detských kočíkov e-PRIAM, lebo batéria bola vytvorená výslovne podľa pravidiel IATA vzťahujúcich sa na prevážanú a nahlásenú batožinu. U niektorých leteckých spoločností však môžu byť také obmedzenia, ktoré sa môžu takisto vzťahovať na batériu e-PRIAM ako aj na osobné elektrické produkty, napríklad na batérie notebookov. Dovolená kapacita batérií sa môže líšiť u jednotlivých leteckých spoločností, preto sa oplatí kontrolovať to zvlášť. Pred lietaním to v každom prípade treba konzultovať s leteckou spoločnosťou a opýtať sa na aktuálne smernice vzťahujúce sa na prevážanú a nahlásenú batožinu.

Existuje nejaký limit na výšku svahu pri tlačení kočíka do kopca, pri ktorom systém e-PRIAM môže ešte pomôcť?
Elektrický podporný systém môže pomáhať maximálne pri 25 %-nom svahu (približne 14 stupňov). To je podobné ako svah Lombardovej ulice v San Franciscu.