Chicco

 V Chicco vieme, že prvých 36 mesiacov života dieťaťa je špeciálne obdobie, veď je plné neopakovateľných momentov. So všetkou  vášňou a odbornými vedomosťami stojíme pri rodičoch a zaväzujeme sa že každý okamih bude pre rodičov a deti výnimočným.

Pojem „vždy s tebou” nie je len motto,  ale je aj srdcom-dušou značky. Ponúkame špeciálne riešenia pre deti v každej fáze života, zo dňa na deň, počas 36 mesiacov. Veď so značkou Chicco je dôležitý každý moment od prvých krokov po spánok až k výletom autom.

Týmto prístupom komunikujeme  cez naše hodnoty, vyjadrené jedinečným spôsobom, ktorý nazývame: CHICCO CESTA.

Blízkosť: Prihliadame na potreby detí aj rodičov. Obrátime sa na nich s pochopením, cítiac, v čom ich môžeme podporovať, naše posolstvo je, aby sme im ponúkali tie najlepšie riešenia. Vieme, kedy a ako máme byť pri nich, pomocou našich produktov spolupracujeme v perfektnej harmónii bez toho, aby sme ich vyrušovali.
Kvalita a odbornosť: Staráme sa o svoju prácu. Dbáme na to, aby naše produkty boli bezpečné, spoľahlivé a vždy vyhoveli štandardom kvality. Za nami sú skúsenosti viac než 50 rokov, naše znalosti stále rozširujeme prácou vo Výskumnom ústave Chicco.
Inovácia a súčasný život: Naša sila pramení z minulosti, naša značka je založená na tradíciách, ale neprestajne sa sústredíme na budúcnosť a hľadáme moderné technologické riešenia, reagujeme na otázky rodičov a detí žijúcich v súčasnej dobe.
Jednoduchosť a zrozumiteľnosť: Starostlivosť o dieťa si vyžaduje vážnu obozretnosť. To aj my dobre vieme, ale myslíme si, že je takisto dôležité vedieť, ako to môžeme urobiť v spojení s odpočinkom. Veď byť rodičom sám o sebe je úžasný zážitok plný radostí.

Produkty súvisiace s prebaľovanímProdukty súvisiace s kúpanímCumlíky na hranie a spanie a doplnky k nimProdukty na starostlivosť o bábätkoKozmetické prípravkyČistiace potrebyOblečenie a doplnkyPrikrývky pre bábätkoObuvHračkyKojenecké fľaše, cumlíky na fľašuProdukty súvisiace s kŕmenímBezpečnostné produktyTehotenské jednorazové nohavičky, vlhčené utierky,hygienické vložky