Blog o bábätkách

Pripravte sa na pláž!

Letné programy v mnohých rodinách zahŕňajú aj plážovanie. Čľapkanie vo vode môže byť skvelým zážitkom aj pre najmenších, ale nie je na škodu dodržiavať niekoľko pravidiel, aby ste si užili naozaj nezabudnuteľnú zábavu.

Jarné pohybové hry pre škôlkarov

Za dobrého počasia nás príroda láka, aby sme strávili čo najviac času vonku. S akými programami na rozvoj zručností môžete stráviť tento čas spoločne? Jarné pohybové hry pre škôlkarov.

Kroky vedomého plánovania bábätka

Ak chcete mať s partnerom bábätko, musíte si mnoho vecí dobre premyslieť, no vedomá príprava môže uľahčiť plánovanie bábätka. Tipy a informácie.

Opaľovanie bábätiek: takto chráňte pokožku svojho bábätka!

Chráňte pokožku bábätka pred slnečným žiarením. Vhodné oblečenie, ochrana pred slnkom. Môžu sa bábätká opaľovať? Na čo je potrebné dať pozor v letných dňoch?

Jarné programy s deťmi: vitaj dobré počasie!

Konečne tu máme pekné počasie, takže môžeme ísť von aj s najmenšími. Čo môžeme robiť za slnečného alebo daždivého počasia? Jarné programy s deťmi.

Ako si vybrať detskú autosedačku?

Výber najlepšej detskej autosedačky je veľmi zložitá úloha. Je potrebné zohľadniť množstvo aspektov. Pomôžeme vám zorientovať sa v obrovskom výbere detských autosedačiek.

Pôvod a oslava Dňa matiek

Deň matiek je pre rodinu dôležitým sviatkom, ktorý sa môže rok čo rok stať nezabudnuteľným zážitkom, a to mnohými spôsobmi. Ako dlho sa oslavuje a čím je výnimočný tento sviatok?

Kde by malo spať bábätko? Ideálne miesto na spánok

Kde by malo bábätko spať po príchode domov z pôrodnice je zásadná otázka. Aké aspekty by ste mali zvážiť? Je pre vás ideálna detská postieľka pripevniteľná k rodičovskej posteli alebo samostatná detská izba?

Toto sú najobľúbenejšie dievčenské mená!

Pre svoje očakávané dievčatko si môžete vybrať klasické alebo špeciálne dievčenské meno. Výber mena s dobre premyslite, aby ste neskôr svoje rozhodnutie neľutovali!

Kurz prvej pomoci bábätku – Bezpečnosť bábätka 3. časť

V rámci kurzu prvej pomoci bábätku sa môžete naučiť oživiť bábätko a všetky dôležité informácie v prípade núdzovej situácií. Bezpečnosť bábätka 3. časť.