Blog o bábätkách

Tehotenská masáž: uvoľnenie a rozmaznávanie počas tehotenstva

Tehotenská masáž je skvelým obdobím na dobitie energie, uvoľnenie a zmiernenie napätia počas tehotenstva. Ako prebieha a na čo si dávať pozor?

Individuálne poradenstvo šité na mieru vašim potrebám!

Personalizované a individuálne poradenstvo uľahčuje rodičom prácu. Odborný poradca vám pomôže pri rozhodovaní o výbere správneho produktu pre vaše potreby!

Masáž bábätka: relax pre bábätko aj mamičku

Masáž bábätka má veľa pozitívnych fyziologických účinkov a pomáha rozvíjať pripútanosť. Masáž bábätka podľa jednotlivých častí tela a najdôležitejšie informácie.

Sila rozprávok pomáha deťom

Sila a výučba rozprávky pomáhajú deťom po celý život, preto je veľmi dôležité, aby ste každý deň deťom čítali alebo rozprávali rozprávku.

Bábätko plače, bolí ho bruško - o kolike

Existuje niekoľko spôsobov, ako upokojiť svoje dieťa v prvých mesiacoch pri bolesti bruška. Veľkou pomocou môže byť už samotné prijatie situácie a pokojný rodičovský prístup.

Test detských autosedačiek - ktorá je najlepšia?

Test detských autosedačiek hodnotí detské autosedačky na základe niekoľkých kritérií. Test ADAC je skvelým sprievodcom pri určovaní, ktorá detská autosedačka je tá najlepšia v roku 2021.

Cisársky rez: kedy je potrebný a s čím by ste mali počítať?

Kedy je potrebný cisársky rez? Plánovaný a akútny cisársky rez. Chirurgické prípravy, priebeh operácie, zotavenie a možné komplikácie.

Aká je dobrá detská obuv? Ploché nohy u detí?!

Detská obuv je správna vtedy, ak je pohodlná, dobre vetraná, drží nohu a tiež je aj veľkostne ideálna. Určenie správnej veľkosti obuvi však nie je triviálne.

Čo robiť v prípade uhryznutia kliešťom a ako sa proti tomu brániť?

Najdôležitejšie informácie o kliešťoch, chorobách, ktoré šíria. Kontrola kliešťov, očkovanie. Odborné odstránenie, čo je potrebné urobiť po uhryznutí.

Opaľovanie bábätiek: takto chráňte pokožku svojho bábätka!

Chráňte pokožku bábätka pred slnečným žiarením. Vhodné oblečenie, ochrana pred slnkom. Môžu sa bábätká opaľovať? Na čo je potrebné dať pozor v letných dňoch?