Beurer
Výrobky značky Beurer pre starostlivosť o deti so zárukou 3 a 5 rokov
Pre deti len to najlepšie

Kolekcia Beurer pre starostlivosť o deti je citlivo zostavený produktový rad, ktorý uspokojí všetky potreby detí aj rodičov. Sortiment výrobkov pokrýva všetky dôležité oblasti: ručné a elektrické odsávačky mlieka, ohrievače detskej stravy a dojčenských fliaš, parné sterilizátory, detské monitory, inhalátory, teplomery, čističky vzduchu a zvlhčovače, ktoré podporujú zdravý vývoj dieťaťa a poskytujú vám istotu, že vždy robíte pre svoje dieťa to najlepšie.
PRODUKTY V OBLASTI STAROSTLIVOSTI O ZDRAVIE BEURER
Pre nás rodičov je najdôležitejšia ochrana a zdravie našich detí. Prístroje Beurer vám pomôžu predchádzať problémom a zjednodušiť náročné dni.


Naše malé, tiché a prenosné INHALÁTORY uľahčia proces inhalácie. Inhalátor IH 55 môžete nakloniť o 45°, vďaka čomu sa dá použiť aj pri hre. Naše nové prístroje „Kids“ zase robia inhaláciu zábavnejšou vďaka odnímateľnej postavičke v tvare žirafy.

Naše  DIGITÁLNE TEPLOMERY v tvare zvieratiek sú určené špeciálne pre deti. Naše bezkontaktné teplomery vám umožnia zmerať telesnú teplotu vášho dieťaťa za niekoľko sekúnd aj počas spánku, ale môžete ich použiť aj na meranie teploty tekutín, napríklad dojčenskej výživy alebo vody na kúpanie.

NAŠE ČISTIČKY VZDUCHU A ZVLHČOVAČE vám pomôžu vytvoriť zdravú klímu v každej miestnosti. Zdravý, vlhký a prečistený vzduch uľahčuje dýchanie, znižuje zaťaženie prachom, zvyšuje schopnosť koncentrácie a chráni oči a pokožku pred vysušením. Trojstupňový filtračný systém našich čističiek vzduchu dokáže odfiltrovať 99,95 % škodlivých plynov, peľov, baktérií a vírusov.
ODSÁVAČY MLIEKA A OHRIEVAČE DETSKEJ STRAVY BEURER
Väčší pocit slobody počas dojčenia


Elektrické ODSÁVAČKY MLIEKA sú ideálnou pomôckou pre novopečené mamičky v období dojčenia. Materské mlieko obsahuje všetky živiny, ktoré novorodenci potrebujú. S odsávačkou mlieka si môžete byť istá, že vaše dieťa dostane materské mlieko aj vtedy, keď práve nemôžete byť pri ňom.

Pomocou OHRIEVAČA DETSKEJ STRAVY Beurer môžete jednoducho a rýchlo ohriať materské mlieko, dojčenskú výživu alebo vopred pripravené jedlo bez toho, aby ste ho prehriali. Takto zabránite tomu, aby sa z materského mlieka alebo dojčenskej výživy stratili cenné vitamíny.