Blog o bábätkách

Mylné predstavy o dojčení: namiesto mýtov užitočné rady

V povedomí ľudí koluje o dojčení množstvo dezinformácií, ktoré môžu nastávajúce mamičky zmiasť. Ako tieto informácie filtrovať? Najčastejšie mylné predstavy o dojčení.

Prvá Veľká noc s bábätkom: ako vytvoriť nezabudnuteľné sviatky?

Ako premeniť prvú Veľkú noc s bábätkom na jedinečnú? Z čoho by malo pozostávať veľkonočné menu pre najmenších a ako spoločne vyrobiť veľkonočný košík? Nápady na vítanie jari a Veľkú noc.

Vývojové účinky bicyklovania sa v detstve

Aké sú vývojové účinky bicyklovania sa z hľadiska fyzickej a psychickej stránky? Ako bicyklovania ovplyvňuje zdravie? Prečo sa oplatí investovať do dobrého odrážadla?

Vinše k Veľkonočným sviatkom pre malých aj veľkých

Ako si vybrať spomedzi veľkonočných vinšov a básničiek? V čom sa líšia veľkonočné tradície? Ukážeme vám niekoľko milých veľkonočných veršov, ak by ste chceli prekvapiť svoju rodinu .

Štikútka u bábätka: čo robiť, keď sa bábätku štikúta?

Čo je príčinou štikútky u bábätka? Ako tomu predchádzať a čomu venovať pozornosť pri kŕmení? Je dôvod na obavy, ak sa bábätku štikúta? Rady a informácie!

Je čas hrať sa vonku!

Vozidlá, šmykľavky, hojdačky a dobrodružstvá v záhrade alebo na detskom ihrisku. Teraz je ideálny čas. Hra vonku za dobrého počasia je z hľadiska vývoja najmenších veľmi dôležitá.

Sila rozprávok pomáha deťom

Sila a výučba rozprávky pomáhajú deťom po celý život, preto je veľmi dôležité, aby ste každý deň deťom čítali alebo rozprávali rozprávku.

Kedy bábätká vidia dobre? Zrak bábätka v prvom roku

Videnie bábätka sa po narodení rýchlo zlepšuje. Ako môžete pomôcť rozvoju, akým znakom je potrebné venovať pozornosť? Ako sa vyvíja zrak dieťaťa v prvom roku života?

Aká je dobrá hračka pre bábätko? Hračky na rozvoj pohybu pre najmenších

Aká je dobrá hračka pre bábätko? Ako si vybrať hračku na rozvoj pohybu na základe veku a schopností bábätka? Hračky na rozvoj zručností od dojčenského do škôlkarského veku.