Najväčšia predajňa potrieb pre bábätká
Slovensky English 
 
-30% na všetky vankúše na odpočívanie a kojenie
 

 

Ste tehotná a čoraz ťažšie sa vám spáva? Chcete, aby bolo dojčenie pohodlnejšie a bezpečnejšie pre Vás a aj pre vaše bábätko? V období od 12. do 18. januára si môžete zakúpiť vankúše na odpočívanie a kojenie ako aj vložky a poťahy s 30% zľavou. Akcia platí v predajni aj vo webshope. 

7641017-30% na všetky tehotenské vankúše na odpočívanie ››

7640017

-30% na všetky multifunkčné vankúše na odpočívanie

a kojenie ››

7639017

-30% na všetky vankúše na kojenie ››


Zľava sa odpočíta z kompletnej ceny a vzťahuje sa aj na akciové produkty. Zľavnené ceny uvádzame v predajni aj na webovej stránke od 12. januára.

 

V tomto príspevku Vám pomôžeme zorientovať sa medzi vankúšmi na odpočívanie a dojčenie, aby ste sa dozvedeli, kedy ktorý sa oplatí vybrať si, pretože rôzne typy majú rôzne funkcie a poskytujú pohodlie v rôznych obdobiach.

 

 

Na odpočívanie alebo na dojčenie? Na obidve!

 

• Ak už máte problém, ako sa umiestniť alebo si ľahnúť s rastúcim sa bruškom počas spánku, určite nastal čas na zaobstaranie si vankúša na odpočinok, ktorý má výplň napodobňujúci tvar vášho tela. Vankúš podopiera bruško ako aj chrbticu a končatiny.

• Jedným zo základných podmienok úspešného dojčenia je, aby  mamička, aj bábätko boli v pohodlnej  polohe. Takúto polohu viete zabezpečiť s vankúšom na kojenie, ktorý poskytuje výbornú podperu a bezpečie pre bábätko a odbremení mamičkine rameno. Vankúš na kojenie môžete použivať aj na odpočívanie dieťaťa.

 

 

Môžete si vybrať z troch typov

 

1. Vankúše na odpočívanie: Ak ste tehotná, rozhodnite sa pre tento typ, môžete ho používať až do pôrodu. Samozrejme, ak ste si ho obľúbili, prečo by ste ho nepoužívali na odpočívanie aj v ďalšom období, veď počas starania sa o bábätko určite budete potrebovať občas si oddýchnuť.

2. Vankúše na kojenie (alebo iným menom polohovacie vankúše): Vyberte si tento typ, ak chcete pohodlne dojčiť svoje bábätko a chcete sa vyhnúť problémom súvisiacim z nesprávnej pozície počas dojčenia.

3. Vankúše na odpočívanie a kojenie v jednom: Tento typ sa osvedčil v obdivoch funkciách, preto ho môžete používať už počas tehotenstva, poskytuje maximálne pohodlie a tak isto aj po narodení bábätka pri dojčení.

 

Odporúčania našich odborníkov v súvislosti s touto témou sa dočítate tu ››