Najväčšia predajňa potrieb pre bábätká
Slovensky English 
 
Zľava na všetky produkty ABC Design
 

Každý deň s úsmevom na tvári!

 

Detský kočík, vajíčko, taška na plienky a ďalšie doplnky, ktoré určite budete potrebovať po narodení bábätka. Rozhodnite pre ABC Design a využite zľavu na všetky produkty značky v období od 13. do 19. apríla! Vďaka nim Vás bude každý deň sprevádzať bezstarostná radosť.

 

ujszulott hordozo
Akciové novorodenecké kočíky >> Akciové vajíčka >>
peltasi nyari
Akciové tašky na plienky >> Doplnky na jar a leto >>
kiegeszito kifuto
Ďalšie doplnky >> Výbehové produkty* >>

 

Akcia platí v kamennej predajni aj vo webshope, pri online objednávke nad 40 EUR Vám ich doručíme zadarmo. Zľava sa odpočítava z kompletnej ceny a nie je možné ju zlúčiť s inou akciou.

 

Úsmev a praktickosť ruka v ruke

 

Príchod bábätka úplne zmení váš život, aj pojem času nadobudne iný rozmer. Čakajú Vás rýchlo plynúce dni a zvýšená intenzita! A samozrejme aj množstvo zázrakov: prvý úsmev dieťaťa, jeho prvé slovíčko, prvé krôčiky: je fantastické vidieť, ako rýchlo bábätko rastie a vyvinie... V tejto pestrej kavalkáde znamenajú bezpečný bod produkty ABC Design, ktoré naskočia na Váš rytmus a poskytujú praktickú pomoc v každodennom živote - či už ide o detský kočík, vajíčko alebo doplnky, ako napríklad držiak na dojčenskú fľašku, slnečník na kočík alebo pláštenka, aby sme vymenovali iba niektoré z nich. Drobné vecičky často zohrávajú veľmi dôležitú úlohu. Filozofiou značky ABC Design je prinášať úsmev do krásneho a útulného obdobia, ktoré prežívate počas prvých rokov po narodení bábätka. Vytvoriť blízkosť a bezpečnosť, poskytnúť pomoc, aby sa realizovali výnimočné chvíle, uľahčiť každodenný život rodiny: ABC Design vie, čo ja najlepšie pre bábätká a pre ich ničím nerušený vývoj. Veď toto je najdôležitejšie v prvých rokoch. Všetko slúži iba jedinému cieľu: nech už vydáte na cestu akokoľvek, detský kočík, vajíčko alebo iné doplnky pružne pomáhajú vo všetkých situáciách, ktoré sa vyskytnú počas cesty, aby ste mali čo najmenej stresu.

 

Hor sa na dobrodružstvá s bábätkom a s ABC Designom!

 

*Výbehové modely:

 

Ceny výbehových produktov pod odkazom sú platné do vypredania zásob. To znamená, že akciové ceny budú platiť aj po oficiálnom ukončení akcie dňa 19. apríla 2018.