Najväčšia predajňa potrieb pre bábätká
Slovensky English 
 
Zimný výpredaj oblečenia v Brendone
 

Široký výber detského a tehotenského šatstva

 

Vaše bábätko potrebuje nové šaty? Zišli by sa teplejšie kusy, ale aj také, ktoré sa môžu nosiť aj na jar? Alebo ste tehotná a potrebujete nejaké praktické kusy oblečenia? Teraz je tu vynikajúca príležitosť, veď v našej predajni a vo webshope organizujeme zimný výpredaj oblečenia. Príďte a popozerajte sa u nás, alebo si objednajte online, pri hodnote nákupu nad 40 EUR máte dopravu bezplatne!

 

Zľava sa odpočítava z kompletnej ceny a nie je možné ju zlúčiť s inou akciou. Zľavu poskytujeme do vypredania zásob. Akcia platí do 19. januára.

 

Oblečenie v období strávenom vonku v chladnom počasí dostane mimoriadnu pozornosť. Obzvlášť to platí u bábätiek a malých detí. Samozrejme ani budúce mamičky sa ťažko rozhodnú, čo si obliecť v takomto počasí. Predsa prechádzka na čerstvom vzduchu je veľmi dôležitá tak pre bábätká, ako aj pre mamičky.

 

Baby móda

7545017

čiapky, šály, rukavice ››

7548017

pulóvre, svetre, vesty ››

7547017

kabáty ››

7550017

fusaky, overaly pre bábätká, overálové fusaky ››

7549017

overaly, 2 dielne súpravy, otepľovačky ››

7551017nohavice ››

7672017pančuchy, pyžamá ››

7552017čižmy, snehule, podšité topánky ››

7671017capačky, topánočky ››

 

Mamička móda

 

7669017tehotenské vrchné diely ›› 7673017tehotenské nohavice, sukne ››

7666017mamička móda

všetky ›› 

 

Značky

 

7670017Brendon  ›› 7663017Richter ›› 7658017Geox ››
7664017Superfit ›› 7657017Chicco ›› 7660017Kanz ››
7665017Sterntaler ›› 7659017Dirkje ›› 7662017Love2Wait ››
7661017Noppies ››    

Čas strávený vonku = osvieženie tela aj duchu

 

Otužilo a zdravo

Čím viac vystavíte teplotnú reguláciu bábätka zmenám teplôt okolia, teda čím viac musí jeho telo pracovať na vyrovnaní zmien teplôt, tým viac bude jeho organizmus otužilejší a odolnejší voči infekciám. Prechádzka bude pozitívne vplývať aj na vás.

 

Podporuje chuť do jedla

Teplotné rozdiely a pohyb vonku vás prinúti k tomu, aby ste hlbšie nadýchli. Zvýšená činnosť pľúc podporuje metabolizmus. V dôsledku toho budete mať viac chuť do jedla. Rovnako to funguje aj u malých detí.

 

Rozvíja jeho zmysel aj pohyb

Prostredie plné podnetov má pozitívny vplyv na detí a vonku v prírode je toľko vecí, na ktoré sa oplatí pozerať hoci aj z blízka.

 

Čerstvý vzduch prinášajúci sladký spánok

Pod holým nebom sa veľmi dobre spí, hlavne ak sa človiečik hojdá v pohodlnom kočíku. Je praktické aj užitočné zobrať dieťa vonku v období poobedňajšieho spánku.

 

Kľúčové slovo: vrstvovité oblečenie

Podmienkou vetrania - hlavne v takomto období - je primerané oblečenie. Poďme na to, čo všetko musíme dávať na bábätká alebo malé deti:

 

  1. Domáce oblečenie je body, dupačky - nad túto vrstvu oblečieme ďalšie vrstvy. Ak pôjdete na prechádzku, namiesto dupačiek môžete obliecť malému ako spodnú časť aj pančuchy.
  2. Potom môže prísť sveter, pulóver alebo vesta. Tieto kusy sa dobre zídu aj vo vnútri, ale počas zimných prechádzok sú nevyhnutnými súčasťami vonkajšieho oblečenia.
  3. Potom v závislosti od veľkosti bábätka príde overal alebo overalový fusak, kabát s nohavicami/otepľovačkami alebo kabátová súprava. Thermo oblečenie dobre udržiava teplo. Maličké bábätká samozrejme zababušte aj do fusaku.
  4. A keď už väčšie kusy máte oblečené, nadýchnite sa, že ste to úspešne vykonali, avšak musíte vytrvať, veď ešte len prichádzajú ďalšie doplnky: rukavice, šál a čiapka, ktoré sú rovnako dôležité.
  5. A samozrejme nezabúdajme ani na zlatučké malé nožičky, veď aj oni potrebujú teplo vo forme malých čižiem, snehúl alebo podšitých topánok.

 

Po zime...

Teplejšie kúsky oblečenia, čiapky, rukavice, šál, teplý overal alebo kabát ešte budeme dlho potrebovať, ale nohavice, vesty, pulóvre, svetre a iné prvky vás odprevadia aj v jari, po ktorej ešte len hlboko túžime, pretože aj v tomto ročnom období sa môžu vyskytnúť chladnejšie dni. Aj tie najmenšie detičky čakajú na lepšie počasie, keď namiesto hrubých vrstiev stačí obliecť tenšie vrstvy a z detského kočíky sa môžu poobzerať iba v ťapačkách.

 

Prechádzka v tehotenstve

Rady sa vydáte na menšie či väčšie prechádzky počas tehotenstva? V pohodlnom oblečení prečo nie! V tomto období je mimoriadne dôležité, aby šatstvo, ktoré nosíte bolo komfortné - a nielen počas prechádzok, ale vždy a všade. Budúce mamičky väčšinou hrdo ukazujú svoje bruško, ale tehotenské nohavice alebo sukne, ktoré rastú spolu s bruškom, tuniky, tričká, šaty, svetre alebo kabáty vytvorené špeciálne pre tehule robia toto obdobie nezabudnuteľným vonku aj vo vnútri.

 

Odporúčania našich odborníkov v súvislosti s oblečením sa dočítate tu:

 

• Nohavice, nohavicové súpravy

• Pulóvre, svetre, vesty

• Fusaky, overaly, fusakové overaly pre bábätká

• Kabáty, vesty, pončá

• Overaly, 2 dielne súpravy, oteplovačky

• Čiapky, šály, rukavice

• Ponožky, pančuchy

• Capačky a topánočky

• Čižmy, snehule, futrovaná obuv