Najväčšia predajňa potrieb pre bábätká
Slovensky English 
 
Pomoc pri nákupe: Vedrá na plienky, sáčky a príslušenstvo
Pozrite našu kompletnú ponuku: vedrá na plienky, sáčky a príslušenstvo
 

4754017Vedrá na plienky

 

Do vedra na plienky môžete uložiť špinavé plienky hermeticky a bez zápachu. Môžu sa doň hygienicky uložiť špinavé plienky z viac dní. Oplatí sa zaobstarať si ho na prvých nákupoch ešte pred narodením dieťaťa, veď je veľmi praktické a môže sa používať až do konca plienkového obdobia.

 

  • Je dôležité, aby ste vedro umiestnili v blízkosti prebaľovania (aby bolo po ruke), lebo dieťa nemôžete nechať osamote na prebaľovacom pulte ani na sekundu.
  • Jednotlivé typy sa môžu líšiť veľkosťou. Všeobecne sú vhodné na uloženie 25 ks plienok.
  • Rozdiel medzi typmi môže byť aj v spôsobe skladovania: existujú také, v ktorých sa špinavé plienky zhromažďujú vo vrecku, ďalší typ ich jednotlivo zabalí.
  • Všetky typy majú ľahkú obsluhu aj jednou rukou.
  •  Dá sa k nim dokúpiť aj náhradná vložka, oplatí sa zaobstarať si aj viac kusov, aby ste mali doma vždy náhradu. Ak si dokúpite náhradu k vedru, je dôležité, aby ste používali vždy tú istú značku, keďže priemer a výška vedier sú odlišné.
  • Existuje aj typ, v ktorom je umiestnené antibakteriálne vrecúško.
  • V ponuke nájdete aj vedrá s pedálom.

 

Vrecko na plienky

 

Špinavé plienky môžete zabaliť aj jednotlivo do vrecka na plienky, ktoré keď zatvoríte, jeho viacvrstvový, kyslíkom obohatený materiál väčšinu nepríjemného zápachu neprepustí. Je veľmi praktické pri cestovaní. Existuje aj typ s plastovou nádobou, ktorú môžete pripevniť i na detský kočík. K tomu si treba dokúpiť len náhradu, ktorá je dostupná aj vo viackusovom balení.  Môžete si ho zobrať so sebou už aj do nemocnice, keďže sa zmestí na malé miesto a použité plienky môžete hygienicky skladovať. Následne vám bude dobre slúžiť aj doma.