Najväčšia predajňa potrieb pre bábätká
Slovensky English 
 
Pomoc pri nákupe: Utierky a ohrievače na utierky
 

4759017Utierky

 

Utierky budete vždy potrebovať pri prebaľovaní bábätka. Môžete s nimi utierať nečistoty zo zadočka a okolitej oblasti tela bábätka bez zvyškov, dokonca sú aj praktické, veď po použití ich jednoducho vyhodíte.  Môžete ich používať už u novorodencov, aj v nemocnici ich budete potrebovať po narodení bábätka, preto je dobré, ak si ich zoberiete so sebou. Oplatí sa kúpiť väčšie balenie, pretože ich využijete veľké množstvo.

 

Jeden balík majte vždy po ruke aj v prebaľovacej taške, na tento účel je ideálne menšie balenie, lebo zaberie málo miesta.

 

  • Nielenže udržujú pokožku bábätka v čistote alebo ju aj osviežujú, ale dieťa bude mať všeobecne lepší pocit.
  • Existujú hrubšie aj tenšie utierky.
  • Rozdiely sa môžu vyskytnúť v zložení (existujú typy s bio zložkami).
  • V našej ponuke nájdete aj škatuľové prevedenie – s možnosťou náhradnej náplne, respektíve aj vyššie spomínané menšie balenie na cestovanie.

 

Ohrievače na utierky

 

Ohrievače fungujúce zo siete udržiavajú utierky v takej teplote, že keď sa dostanú do kontaktu s pokožkou bábätka, nespôsobujú nepríjemný pocit chladu. Odporúčame používať ich v chladnom počasí. Oplatí sa ohrievač vyskúšať vtedy, keď má dieťa pri prebaľovaní nepríjemné pocity, lebo vďaka teplu ho môže prežívať pozitívne. Prístroj zohrieva pomocou platničiek v ňom, ktoré súčasne udržujú utierky vlhké. Z hygienických dôvodov treba tieto platničky z času na čas vymeniť, môžu sa osobitne dokúpiť k prístroju.