Najväčšia predajňa potrieb pre bábätká
Slovensky English 
 
Týždeň detských opatrovateliek - V bezpečí v každej chvíli
 


Aj vtedy by ste chceli mať v bezpečí vaše dieťa, keď spí alebo práve nie je pri vás. To je tak v poriadku. Príďte k nám v termíne 11-17. januára a vyberajte si z našej obrovskej ponuky opatrovateliek so zľavou 10-30%!

 

2 3 4

Akciové
monitory dychu s funkciou opatrovatelky 
››

Akciové
opatrovateľka s jednosmernou
komunikáciou ››

Akciové
opatrovateľka s
obojsmernou komunikáciou ››

5 6 1

Akciové
opatrovateľka s
funkciou nočného svetla ››

Akciové

kamerová

opatrovateľka ››

Všetky 
Akciové 

opatrovateľky ››

Akcia platí v našom obchodnom dome aj vo webshope, naviac pri online objednávke nad 40 EUR máte dopravu zadarmo. Zľava sa odpočítava z celkovej ceny, nedá sa spojiť s inou akciou.
 

Ostaňte v dosluchu...

 

  • keď izba pre bábätko je ďalej od spálne rodičov,  obývačky a kuchyne,
  • keď maličké pokojne spí  v záhrade alebo na terase a vy by ste vnútri robili svoju prácu,
  • keď odcestujete a nepoznáte tamojšie podmienky,
  • VŽDY A V KAŽDEJ MINÚTE!

 

Má byť jednosmerná alebo obojsmerná?

 

Hľadáte taký prístroj, ktorý vám signalizuje, keď sa maličké zobudí, aby ste mohli utekať do detskej izby? Alebo by vás upokojilo to, keby ste v takomto prípade sa mohli prihovoriť k maličkému cez opatrovateľku, aby váš hlas pre neho hneď znamenal bezpečie? Podľa svojich potrieb si môžete vybrať jednosmernú alebo obojsmernú opatrovateľku.

 

Je to možné ešte stupňovať?

 

Pravdaže! Cez opatrovateľky s kamerou nielen počúvať môžete maličké, ale môžete ho aj vidieť. Ba cez prístroje spojené so smartfónmi naraz aj z viacerých smartfónov môžete sledovať maličké.  To, že môžete vidieť bábätko, vám pomáha aj v posúdení toho,  či treba naozaj utekať k nemu alebo môžete trošku počkať v nádeji, že vám maličké predlžuje poobedňajšiu prestávku na kávu a samo si zaspí. Každá minúta môže byť pokladom, ktorú vaše bábätko strávi odpočinkom.

 

Ďaleko, predsa blízko?

 

Áno, ale nie je jedno, ako ďaleko...Pozrite sa alebo odmerte dosluch predtým, než si vyberiete opatrovateľku, premyslite si, kde by ste ju používali. Pri prístrojoch fungujúcich cez wifi sa tým nemusíte zaoberať, veď tieto opatrovateľky odstraňujú hranice dosluchu a aj z diaľky viacerých kilometrov môžete sledovať bábätko – napríklad keď na maličké dáva pozor otec a vy konečne môžete ísť von so svojimi kamarátkami. Nie je lepšie, ako aj vtedy sa rozprávať o deťoch a dojímavo sledovať spiace bábätko cez display smartfóna. Nevadí, potom prežijete aj večery bez bábätka!

 

Extra starostlivosť, jedinečné potreby?

 

Aj to môže byť dôležité hľadisko, či opatrovateľka funguje na elektrinu alebo na batériu, či je na nej nočná funkcia, či signalizuje hlasom, svetlom alebo chvením, či si zahrá melódiu, či meria teplotu v izbe a vlhkosť vzduchu. Môže sa stať, že aj detaily sú dôležité! O tom ani nehovoriac, že sú aj také prístroje, ktoré sú opatrovateľky a monitory dychu v jednom, tak si spĺňajú dve veľmi dôležité funkcie a úlohy.

 

V malom prístroji veľká hodnota

 

Alebo skôr kvalitný čas? Áno, keď ho môžete využiť na to, aby ste relaxovali! Vidíte seba pred svojimi duševnými očami, že práve pijete čaj, oddychujete alebo relaxujete, kým maličké odpočíva popoludní a opatrovateľka potichu spinká? Potom pravdaže zobúdzanie preruší ticho...Alebo aké dobré by bolo, keby ste si mohli sadnúť so svojím partnerom večer porozprávať sa, keď maličké už zaspalo, aby ste sa porozprávali o tom, čo sa stalo cez deň – bez toho, aby ste museli načúvať smerom k detskej izbe..Minúty hodnotné ako poklad! Inokedy môže byť super aj to, že pokojne môžete vyvešať vyprané oblečenie. Materstvo je spojením bezchybne šťastných a šťastne ťažkých dní a to je tak pekné.

 

Rady našich odborníkov týkajúce sa opatrovateliek môžete prečítať tu.