Najväčšia predajňa potrieb pre bábätká
Slovensky English 
 
Pomoc pri nákupe: Tehotenské denníky a denníky bábätka
 

6024017  Už pri čakaní na bábätko si môžete písať denník pre tehotné ženy, do ktorého budete zaznamenávať udalosti a pocity jedného z pamätihodných období vášho života. Existujú publikácie, ktoré poskytujú nielen miesto pre vaše myšlienky, ale môžete sa z nich z mesiaca na mesiac dozvedať, ako sa dieťa rozvíja, čo sa deje s vami, dostanete užitočné informácie a nápady o zdravom životnom štýle, stravovaní a pôrode, prípadne si môžete zapísať dátum nasledovného vyšetrenia, veci, ktoré musíte vybaviť, ako aj to, čo všetko musíte ešte kúpiť pre bábätko. Takýto denník bude večnou pamiatkou a zachová počiatočné obdobia života dieťaťa.  

 

Keď sa dieťa narodí, môžete pokračovať písaním denníka bábätka… Aj ten si môžete zaobstarať už v čase tehotenstva, ale môžete čakať až do narodenia bábätka, najmä ak nepoznáte pohlavie, veď existujú ich dievčenské aj chlapčenské verzie. Do denníka si môžete zaznamenať vývoj bábätka, udalosti, ktoré s ním súvisia a najkrajšie chvíle vášho spoločného života.  Do niektorých môžete uložiť aj malé pamiatky, napríklad pásku z rukáva, kučeru vlasov, obľúbenú hračku, ale do denníka sa môžu nalepiť aj najúspešnejšie fotky.
U dvojičiek si, samozrejme, každé vyžaduje osobitný denník.
Existujú aj také denníky pre bábätká, ktoré môžu byť výbornými pomôckami pre opatrovateľky, ktoré opatrujú dieťa, kým ste vy mimo. Nachádzajú sa v nich všetky dôležité údaje o dieťati, kontaktné adresy, pohotovostné čísla, ba aj vy sa môžete informovať o udalostiach, ktoré sa udiali vo vašej neprítomnosti.

 

Denník je dokonalým darčekom pre páry, ktoré čakajú bábätko, alebo pre čerstvých rodičov.