Najväčšia predajňa potrieb pre bábätká
Slovensky English 
 
Prišla jesenná kolekcia
 

Veľký výber oblečenia pre bábätko a šiat pre tehotné ženy

 

Je tu jeseň, prišiel aj čas, aby ste doplnili šatník pre bábätko, treba sa pripraviť na chladnejšie počasie. Keď ste tehotná, neváhajte a popozerajte si oblečenie pre tehotné ženy!

 

Príďte k nám a vyberajte si podľa vkusu z našej novej jesennej kolekcie!

kismamaruházat csecsemőruha bundazsák

Tehotenské oblečenie ››

Dojčenské oblečenie ››

Fusaky, overaly, overfusaky, termooblečenie ››

pulcsi szoknya kabát

Vrchné diely ››

Nohavice, dievčenské šaty, sukne, športové oblečenie ››

Prechodné kabáty,

kabáty, Zimná vesta ››

sapka pizsi-új harisnya

Čiapky, šále,

rukavice ››

Pyžamá,

spacie vaky, Župan ››

Pančuchy, ponožky,

bielizeň ››

cipő tutyi eső

Obuv, snehule, mamusky, sandále, plátenky ››

T'apačky,

papučky ››

Oblečenie do dažďa,

gumáky ››

Prechádzka na čerstvom vzduchu aj v tomto čase je veľmi dôležitá, treba k nej prispôsobiť oblečenie. Keď už máte vhodné kúsky, môžete ísť na prechádzku!

 

Kľúčové slovo: vrstvené oblečenie

 

Základom prechádzky, pobytu na čerstvom vzduchu – najmä v takomto čase – je vhodné oblečenie. Pozrime sa na to podľa jednotlivých vrstiev, čo treba dať na bábätká, malé deti:

 

  1. Body, dupačky alebo nohavice pre novorodeniatka (pri väčších deťoch nohavice, pulóver, tričko) – nad tie vrstvy sa dostanú ďalšie vrstvy. Domáce teplé papuče dobre poslúžia doma alebo v detskom kočíku.
  2. Potom môže prísť sveter, pulóver alebo vesta, kabát do kočíka, prechodný kabát a hrubšie nohavice – tie vrstvy sú nevyhnutné na jeseň vonku. Na prechodné obdobie je dobrým výberom termooblečenie (napr. termooveral). Termooblečenie je rôzne hrubé, preto je aj taký kus, ktorý je ideálny výber aj v chladnejšom počasí. Je potrebná aj čiapka a dobrá obuv, ktorá nepremokne ani vtedy, keď prichádza daždivé počasie. Keď bábätko ešte nerobí kroky samostatne, obuv do kočíka je ideálnym výberom pre maličké nožičky.
  3. Keď maličké už chodí a práve prší alebo treba ísť von aj vtedy, keď prší, budete potrebovať gumené čižmy, oblečenie do dažďa-pršiplášť, nepremokavé nohavice do dažďa, klobúk do dažďa a veselý dáždnik, ktorý možno, že odpudí aj mraky.
  4. Treba sa pripraviť načas aj na zimu, ktorá môže zavítať náhle. Budete potrebovať dojčenský či detský overal, ovefusak, hrubší kabát, čižmy, teplejšiu čiapku, šál, rukavice, keby sa počasie ešte väčšmi ochladilo.

 

Treba prispôsobiť k sezóne športové oblečenie maličkého, ale aj oblečenie na príležitosť, pyžamo a spací vak. Nezabudnite prichystať ani pančuchy a hrubšie ponožky!
 

Prechádzka počas tehotenstva

 

To je jedna z najlepších foriem pohybu v tomto období. Keď žena čaká bábätko, je extra dôležité, aby oblečenie bolo pohodlné. Je to tak aj vtedy, keď oddychujete, ešte viacej je to tak počas pohybu! Je dôležité aj to, aby ste sa cítili dobre v oblečení. Vaša nálada vplýva aj na bábätko.

 

Dobre premyslený, naplánovaný šatník dáva pocit slobody – keď ste tehotná alebo ste zodpovedná za šatník maličkého, aby ste hocikedy mali možnosť na výlet, ísť na čerstvý vzduch a užívať si farby jesene.

 

Rady našich odborníkov k téme oblečenia môžete prečítať tu.