Najväčšia predajňa potrieb pre bábätká
Slovensky English 
 
Nové detské kočíky Touragoo v znamení bezpečia
 

Rôzne nároky, meniace sa okolnosti. Značka Touragoo rozšírila svoju ponuku o6nových modelov, ktoré ponúkajú riešenie na všetko. Spoznajte naše novinky a vyberte si ten najvhodnejší typ pre vás!

 

Modely od novorodeneckého veku


 

image_jo

S modelmi, ktoré sú vhodné od novorodeneckého veku si môžete užívať výhody Travel Systemu: ku každému sa môže pripojiť vajíčko, ktoré je vhodné aj do auta, a kedykoľvek sa ľahko nasadí na konštrukciu kočíka bez toho, že by ste z neho museli vybrať miminko. Takto budete pohybovať s bábätkom oveľa voľnejšie. A čo sa týka prechádzok s detským kočíkom, modely vybavené s vaničkou vyhovujú nárokom novorodencov zo všetkých hľadísk.

 

 

Otázka je už iba to, ktorý si vyberiete vy. Spoznajte novinky od Touragoo!

 

Touragoo Flame Plus 3in1 Gel

Ak potrebujete kočík, ktorý je komplexným riešením, vyberte si tento multifunkčný model, pri ktorom cena zahŕňa vanička aj vajíčko. Od šiestich mesiacov čaká malých zvedavcov sklopná športová opierka.

 

flame1flame2flame3

V ponuke v rôznych farbách!

 

 

Touragoo Adventure Plus Gel

Hor sa na dobrodružstvá! Veľká vanička zabezpečuje dostatočné miesto pre odpočinok aj počas dlhších prechádzok. Sedacia časť je jedným pohybom odnímateľná a nasaditeľná, čo výrazne uľahčuje skladanie. Všetky Vaše cesty sú sprevádzané moderným dizajnom. (Vajíčko si môžete dokúpiť.)

 

adventure1adventure2adventure3

 

V ponuke v rôznych farbách!

 

 

Touragoo Tweed Gel

Jedinečný dizajn, špeciálny vzhľad a samozrejme vysoká kvalita! Ak uprednostňujete tieto vlastnosti, tento detský kočík je pre Vás ako stvorený. (Vajíčko si môžete dokúpiť.)

Pri týchto modeloch kolesá naplnené špeciálnou gélovou hmotou tlmia otrasy nerovnomerného terénu podobne ako nafukovacie kolesá - avšak zážitok z prechádzky bez otrasov sa realizuje bez pumpovania.

 

 

tweed1tweed2tweed3

 

V ponuke v rôznych farbách!

 

 

Touragoo Ramble 4

Charakterizuje ho mimoriadne ľahká konštrukcia a veľké kolesá, vďaka ktorým sa dobre využíva nielen v meste, ale tlmí aj menšie chyby vozovky, a vďaka aretovateľným kolesám sa s ním ľahko manévruje. Rozhodnite pre tento typ, ak chcete nasadiť na konštrukciu vajíčko inej značky, pretože pomocou dokúpiteľného adaptéra to veľmi jednoducho urobíte.

 

ramble1ramble2ramble3

V ponuke v rôznych farbách!

 

Modely od pol roka

Touragoo Trip 3 és Trip 4

Hľadáte ľahký, agilný mestský kočík? Tak tento model je pre vás ako stvorený! Skladá sa na malý rozmer, je jednoducho navigovateľný, ideálny, ak často cestujete hromadnou dopravou. Môžete si vybrať jeho štvorkolesovú verziu, ale ak máte rada športový dizajn, hodí sa Vám trojkolesová verzia. 

 

trip3trip4

V ponuke v rôznych farbách!

 

Všetky modely sú dostupné v rôznych farbách, aby ste určite našli prevedenie, ktoré Vám najlepšie pristane.

 

V našej ponuke nájdete popri novinkách aj klasický Touragoo Track aj ďalšie tri modely, ktoré sa používajú ako Travel System, z ktorých Touragoo Adventure Aire vďaka svojim nafukujúcim kolesám a nastaviteľným pružením zabezpečuje maximálny komfort pre bábätko, Touragoo Flame prináša vynikajúci pomer hodnoty a ceny, kým typ Touragoo Trophy Air je masívny a vynikajúco plní svoju funkciu aj pri zlých terénnych podmienok. Aj osvedčené skoršie modely Vás čakajú s novými farbami!

 

Odporúčania našich odborníkov v súvislosti s detskými kočíkmi sa dočítate tu.