Najväčšia predajňa potrieb pre bábätká
Slovensky English 
 
Pomoc pri nákupe: Kabáty, vesty, pončá
 

619017Je dôležité, aby ste svoju ratolesť obliekali aj v chladnom počasí do pohodlného oblečenia, a najlepšie je, ak ju obliekate vrstvovito. Nie je dobré, ak sa dieťa pri cestovaní v aute, v detskom kočíku alebo na ihrisku či počas prechádzky prehreje, ale nemalo by ho ani oziabať.  

 

V chladnom počasí bude hornou vrstvou teplý zimný kabát, a dobré je mať dva na výmenu, ak jeden práve vyperiete. Zimné kabáty sú dostupné spravidla od veľkosti 68, väčšina z nich sa zapína na zips a patenty, majú kapucňu (pri niektorých modeloch sa dajú kapucne aj odoberať), sú z mierne vode odolného materiálu, vonkajšia časť je zo šuštiakoviny, podšívka môže byť z polaru, umelého hodvábu, plátna, wellsoftu, výplň je flísová.

 

Kabát do prechodného počasia je veľmi pohodlný na jar alebo na jeseň namiesto obliekania pulóvra alebo svetra, alebo aj spolu s nimi. Všeobecne sa zapínajú na zips a patenty/gombíky, majú kapucňu (pri niektorých sa dá odoberať), niektoré modely majú ozdobný reflexný pás. sú z mierne vode odolného materiálu, vonkajšia časť je zo šuštiakoviny, wovenu alebo plátna, podšívka môže byť z polaru, umelého hodvábu alebo plátna.

 

 

Štepované vesty odporúčame na jar a jeseň, sú mimoriadne pohodlné na výlety, držia chrbát dieťaťa v teple, dobre slúžia pri vrstvovitom oblečení, pritom ruky dieťaťa ostanú voľné a ono nie je obmedzené v pohybe.  Sú mierne odolné voči vode, vonkajší materiál je zo šuštiakoviny, podšívka z polaru alebo wellsoftu s flísovou výplňou.

 

 

Pončá odporúčame do prechodného počasia na jar a jeseň, sú časťou vrstvovitého oblečenia. Môžu dobre slúžiť namiesto pulóvra alebo svetra, alebo sa môžu nosiť na ne.  Pončá sú väčšinou pletené, preto ich odporúčame do suchého počasia.